cro-industrial

Croatia's dark electro/industrial/EBM/aggrotech/futurepop/synthpop/cybergoth community

Početna stranicaCalendarFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

D.A.F. Deutsch-Amerikanische Freundschaft

Go down 
Autor/icaPoruka
Porphyria
Admin

Zodiac : Leo Broj postova : 422
Birthday : 11.08.1980

PostajNaslov: D.A.F. Deutsch-Amerikanische Freundschaft   pet kol 06, 2010 11:07 pm

D.A.F. Wiki

D.A.F. na MySpaceu

Provokativne aluzije na totalitarne režime, kritičan stav prema aktualnoj politici globalnih velesila i sada već arhaični spoj punka i elektronske glazbe s kraja 70-ih/80-ih = D.A.F. ili Njemačko-američko prijateljstvo, sastav koji čine dvojica prijatelja. Svoju glazbu opisuju kao intelektualnu plesnu glazbu:
Citat :
We simply do music for the brain and for the ass - music which has rhythm and which is intelligent at the same time. The main thing is that it moves!
2001/2 su se reaktivirali.

Hit hitova:

Čini mi se da nije D.A.F.-a da ne bi bilo ni Laibacha i sl bendova koji su imali vrlo slična polazišta, kako konceptualno, tako i glazbeno. Osobno, ne slušam ovakvu glazbu- preskočila sam ju u fazi, za nekog iz moje perspektive ovo je jedna zanimljivost iz povijesti, prejednostavna, repetitivna, već nadiđena s obzirom na ono što se danas sluša. No, svakako, cijenim ideje, spotove, koncept i nemali utjecaj na generiranje modernijih stilova koje slušam.
[Vrh] Go down
http://industrial.forumcroatian.com/forum.htm
supernaut

Zodiac : Libra Broj postova : 42
Birthday : 17.10.1986

PostajNaslov: Re: D.A.F. Deutsch-Amerikanische Freundschaft   pon stu 22, 2010 1:44 pm

Ovaj narkomanski fan-made video za Der Mussolini je jednostavno pregenijalan.. Very Happy
[Vrh] Go down

D.A.F. Deutsch-Amerikanische Freundschaft
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.