cro-industrial
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cro-industrial

Croatia's dark electro/industrial/EBM/aggrotech/futurepop/synthpop/cybergoth community
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Dark electro/industrial u filmovima, igrama i ostaloj pop-kulturi

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Hypoxico

Hypoxico


Zodiac : Pisces Broj postova : 91
Birthday : 12.03.1985
Join date : 26.05.2011
Age : 39
Lokacija : Zg

Dark electro/industrial u filmovima, igrama i ostaloj pop-kulturi Empty
PostajNaslov: Dark electro/industrial u filmovima, igrama i ostaloj pop-kulturi   Dark electro/industrial u filmovima, igrama i ostaloj pop-kulturi Emptypet svi 27, 2011 11:18 pm

Zanima me ako ste ikad nabasali na ovaj tip glazbe unutar mainstream kulture. Meni je jedino poznato da ima dosta materijala u igri Vampire: Bloodlines. Igra je vrlo dobra, a ujedno je i zadnji RPG inače legendarnog studija Troika Games (po meni i zadnji pravi cRPG).

Meni omiljena stvar iz gore spomenute igre:



Ako niste igrali, a nemate pametnijeg posla toplo preporučam... iako treba malo jače srce za neke dijelove i nikako igrati prekasno ponoći kada ste sami. affraid
[Vrh] Go down
Antwoord

Antwoord


Zodiac : Taurus Broj postova : 41
Birthday : 15.05.1976
Join date : 02.06.2011
Age : 47
Lokacija : Nautilus

Dark electro/industrial u filmovima, igrama i ostaloj pop-kulturi Empty
PostajNaslov: Re: Dark electro/industrial u filmovima, igrama i ostaloj pop-kulturi   Dark electro/industrial u filmovima, igrama i ostaloj pop-kulturi Emptyčet lip 02, 2011 6:39 pm

malo domaceg industriala u domacim filmovima:

Dark electro/industrial u filmovima, igrama i ostaloj pop-kulturi Screen2

A R A N E U M |
Araneum is a post-apocalyptic 77' horror drama directed by Mihajlo Obrenov in 2010. It's a story about a world without light and darkness inside humans. Movie budget was only 20 euros. Original soundtrack was composed by various industrial acts. Film was screened at many film festivals and got good reviews from the critics.

bendovi na soundtracku:

Tamerlan
Youth A.D.
MRT
Claymore
Replicant Delights
Erekta
Third I
Somnifera Profunda
Cosmomachia
Legacy of Crush
Dark Ofay Din

oficijalna stranica filma:
http://www.filmaraneum.co.nr/

a evo ga i trejler:


[Vrh] Go down
Hypoxico

Hypoxico


Zodiac : Pisces Broj postova : 91
Birthday : 12.03.1985
Join date : 26.05.2011
Age : 39
Lokacija : Zg

Dark electro/industrial u filmovima, igrama i ostaloj pop-kulturi Empty
PostajNaslov: Re: Dark electro/industrial u filmovima, igrama i ostaloj pop-kulturi   Dark electro/industrial u filmovima, igrama i ostaloj pop-kulturi Emptyčet lip 02, 2011 9:19 pm

Zanimljivo ima negdje za pogledati ovo na netu?

Evo također jedan film koji koristi muziku od Laibacha u traileru:



Inače je riječ o nekakvom neovisnom projektu iz Skandinavije pa koga zanima više:

http://www.ironsky.net/
[Vrh] Go down
Antwoord

Antwoord


Zodiac : Taurus Broj postova : 41
Birthday : 15.05.1976
Join date : 02.06.2011
Age : 47
Lokacija : Nautilus

Dark electro/industrial u filmovima, igrama i ostaloj pop-kulturi Empty
PostajNaslov: Re: Dark electro/industrial u filmovima, igrama i ostaloj pop-kulturi   Dark electro/industrial u filmovima, igrama i ostaloj pop-kulturi Emptypet lip 03, 2011 3:33 am

imas Araneum na YouTube. Kompletna izrada tog filma kostala je 20 evra, sve je dato na kostime. Very Happy pa baci pogled, traje 77 min, dosta je spor i mracan. Preporucujem da ga gledas u zamracenoj prostoriji uvece. Very Happy

https://www.youtube.com/watch?v=EENY-Pp7Dqc
[Vrh] Go down
Hypoxico

Hypoxico


Zodiac : Pisces Broj postova : 91
Birthday : 12.03.1985
Join date : 26.05.2011
Age : 39
Lokacija : Zg

Dark electro/industrial u filmovima, igrama i ostaloj pop-kulturi Empty
PostajNaslov: Re: Dark electro/industrial u filmovima, igrama i ostaloj pop-kulturi   Dark electro/industrial u filmovima, igrama i ostaloj pop-kulturi Emptypet lip 03, 2011 7:30 pm

Hvala, pronađoh link na Warez Srbija. Baš me zanima.. inače ako nekog drugog interesira odite prvo naći username i pass na "bugmenot" stranici da se ne morate registrirati samo da vidite jedan link.
[Vrh] Go down
Hypoxico

Hypoxico


Zodiac : Pisces Broj postova : 91
Birthday : 12.03.1985
Join date : 26.05.2011
Age : 39
Lokacija : Zg

Dark electro/industrial u filmovima, igrama i ostaloj pop-kulturi Empty
PostajNaslov: Re: Dark electro/industrial u filmovima, igrama i ostaloj pop-kulturi   Dark electro/industrial u filmovima, igrama i ostaloj pop-kulturi Emptysri lip 08, 2011 12:43 am

Kuratz baš sam mislio da sam se odvikao gaminga u velikoj mjeri i onda mi pirati izbace Deus Ex 3 tri mjeseca prije službenog izlaska. Uglavnom skinuh i probah i igra je sweet, dobra do bola. Nakon Fallouta 3 i još par drugih neuspješnih uradaka koje nisam izdržao igrati više od prvih pola sata počeao sam misliti da je problem u meni i da sam prerasao tu priču. Ipak nije bio problem u meni već u lošim igrama Very Happy . Kupujem je definitvno kad izađe u rujnu čisto iz respekta, zatim kupujem novu grafičku i više RAM-a da je mogu proći opet na highest postavkama.

Dark electro/industrial u filmovima, igrama i ostaloj pop-kulturi DEHR-E3-2010-Trailer

Inače kada idete kroz nathodnik do policijske postaje u samoj igri nabasat ćete na lika (opis: punk vulgaris) koji se baca na neku meni nepoznatu vrstu industrial ili noise muzike i žensku slične sorte u pozadini. Toliko da spomenem... Cool
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dark electro/industrial u filmovima, igrama i ostaloj pop-kulturi Empty
PostajNaslov: Re: Dark electro/industrial u filmovima, igrama i ostaloj pop-kulturi   Dark electro/industrial u filmovima, igrama i ostaloj pop-kulturi Empty

[Vrh] Go down
 
Dark electro/industrial u filmovima, igrama i ostaloj pop-kulturi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» RASPRODAJA CD-a: ebm, dark electro,
» Industrial-čaga
» Strani Industrial Rock za pocetnike
» Domaci industrial rock za pocetnike!
» Dark Soho

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
cro-industrial :: Kuhinja :: Kultura i umjetnost-
Forum(o)Bir: