cro-industrial
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cro-industrial

Croatia's dark electro/industrial/EBM/aggrotech/futurepop/synthpop/cybergoth community
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Nema mjeseca!

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Hypoxico

Hypoxico


Zodiac : Pisces Broj postova : 91
Birthday : 12.03.1985
Join date : 26.05.2011
Age : 39
Lokacija : Zg

Nema mjeseca! Empty
PostajNaslov: Nema mjeseca!   Nema mjeseca! Emptyuto svi 31, 2011 2:34 am

Znao sam da danas nešto ne štima čim sam izašao... nekako je bilo čudno, inače samo hodam, slušam muziku i praznim glavu svih misli prije spavanja, ali danas je bilo nekako drugačije, malo me hvatala paranoja, izbjegavao sam mračnije dijelove ceste i okretao sam se da vidim ide li tko iza mene na svakom ćošku. I onda mi je sinulo, nema mjeseca pa je dosta mračnije nego inače... kako jedna trivijalna astronomska stvar može imati duboki trag na psihu čovjeka. Da kad i razmislim danas nisam nabasao na nikakvu divlju živinu (inače obavezno naletim na kunu, ježa, vjevericu ili nešto slično) što je također dosta čudno osim jedne raščupane mačke koja je izgledala kao da dolazi iz filma Pet Sematary. Ali nema veze sutra je mladi mjesec pa će biti opet kao inače.
[Vrh] Go down
Porphyria
Admin
Porphyria


Zodiac : Leo Broj postova : 422
Birthday : 11.08.1980
Join date : 10.02.2010
Age : 43
Lokacija : @zg/hr

Nema mjeseca! Empty
PostajNaslov: Re: Nema mjeseca!   Nema mjeseca! Emptysri lip 01, 2011 11:12 pm

Zbog te pomrčine Mjeseca su se i horoskopi poremetili...pa i moj. Ali no big deal, sve je pod kontrolom.
[Vrh] Go down
https://industrial.forumcroatian.com/forum.htm
 
Nema mjeseca!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
cro-industrial :: WC :: Spam-
Forum(o)Bir: