cro-industrial
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cro-industrial

Croatia's dark electro/industrial/EBM/aggrotech/futurepop/synthpop/cybergoth community
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Brainwave glazba

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Q. Kull Khan

Q. Kull Khan


Zodiac : Leo Broj postova : 99
Birthday : 05.08.1987
Join date : 28.05.2011
Age : 36
Lokacija :

Brainwave glazba Empty
PostajNaslov: Brainwave glazba   Brainwave glazba Emptysri lip 15, 2011 10:35 pm

Da li netko ima neku brainwave i/ili chakra glazbu za proslijediti ili preporučiti?
Da li netko ima barem ikakva iskustva s tim?
Ja bi, recimo, ovo, ali mi je malo preskupo, a nešto free nisam uspjel najti na netu, a i u slučaju da bi se pronašlo, pitanje je koliko je djelotvorno.
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/tohil_thoth
Hypoxico

Hypoxico


Zodiac : Pisces Broj postova : 91
Birthday : 12.03.1985
Join date : 26.05.2011
Age : 39
Lokacija : Zg

Brainwave glazba Empty
PostajNaslov: Re: Brainwave glazba   Brainwave glazba Emptyčet lip 16, 2011 2:49 am

Q. Kull Khan je napisao/la:
Da li netko ima neku brainwave i/ili chakra glazbu za proslijediti ili preporučiti?
Da li netko ima barem ikakva iskustva s tim?
Ja bi, recimo, ovo, ali mi je malo preskupo, a nešto free nisam uspjel najti na netu, a i u slučaju da bi se pronašlo, pitanje je koliko je djelotvorno.

ne, nemam iskustva s tim. ali smatram da je dosta od toga hrpa bedastoća za izvlačenje para. ajde da neke frekvence mogu pobuditi određene osjećaje i misaone procese, ali sumnjam da je to generalno naročito djelotvorno.

meni je uvijek ova pjesma pobuđivala jedan osjećaj ugodnih/orgazmičkih žmaraca u potiljku koji se zatim naglo spusti nizu kralježnicu:

bilo čisto u audio verziji ili ovom audiovizualnom formatu, a kulminira otprilike negdje kada mravi počnu vibrirati ticalima...

isto stvar sam mogao postići kombinacijom hladnoće i nikotina. izađeš van kad je hladno tako da osjetiš da je ful hladno i onda kad potegneš prvi dim isto te slična struja stepe, ali kroz cijelo tijelo. Eh da i kad me netko iznenada taknuo po repu dok sam imao dugu kosu davnih dana. Mora da se neki od neurotransmitera naglo otpuste vjerojatno...

Ovdje imate nešto o tome, morao bi malo prolistati službenu medicinsku literaturu da vidim što kaže o tome:

http://hubpages.com/hub/ASMR
[Vrh] Go down
Q. Kull Khan

Q. Kull Khan


Zodiac : Leo Broj postova : 99
Birthday : 05.08.1987
Join date : 28.05.2011
Age : 36
Lokacija :

Brainwave glazba Empty
PostajNaslov: Re: Brainwave glazba   Brainwave glazba Emptyuto lip 28, 2011 4:46 pm

Hypoxico je napisao/la:
Q. Kull Khan je napisao/la:
Da li netko ima neku brainwave i/ili chakra glazbu za proslijediti ili preporučiti?
Da li netko ima barem ikakva iskustva s tim?
Ja bi, recimo, ovo, ali mi je malo preskupo, a nešto free nisam uspjel najti na netu, a i u slučaju da bi se pronašlo, pitanje je koliko je djelotvorno.

ne, nemam iskustva s tim. ali smatram da je dosta od toga hrpa bedastoća za izvlačenje para. ajde da neke frekvence mogu pobuditi određene osjećaje i misaone procese, ali sumnjam da je to generalno naročito djelotvorno.

bilo čisto u audio verziji ili ovom audiovizualnom formatu, a kulminira otprilike negdje kada mravi počnu vibrirati ticalima...

isto stvar sam mogao postići kombinacijom hladnoće i nikotina. izađeš van kad je hladno tako da osjetiš da je ful hladno i onda kad potegneš prvi dim isto te slična struja stepe, ali kroz cijelo tijelo. Eh da i kad me netko iznenada taknuo po repu dok sam imao dugu kosu davnih dana. Mora da se neki od neurotransmitera naglo otpuste vjerojatno...

kao i mnoštvo drugih stvari, prve informacije o ovome sam dobil iz emisije Na rubu znanosti. u hrpu stvari takve prirode vjerujem, pa sam odlučil probati i ovo.

ovo kaj veliš za nikotin i hladnoću... hm, nije baš da mogu to sad probati iz inih razloga. a i ja bi nešto dugotrajnije. ako bog da, možda se i aktiviraju lucidni snovi ili nešto slično...
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/tohil_thoth
Hypoxico

Hypoxico


Zodiac : Pisces Broj postova : 91
Birthday : 12.03.1985
Join date : 26.05.2011
Age : 39
Lokacija : Zg

Brainwave glazba Empty
PostajNaslov: Re: Brainwave glazba   Brainwave glazba Emptyčet lip 30, 2011 6:30 pm

Mozak je moćan alat, čovjek se može u svašta uvjeriti... o Mišaku i njegovu novinarstvu ne bih... kao i o imenu emisije, prikladnije bi bilo "Na rubu pameti".

Lucidni snovi, probao već davno, može se postići treningom, ali čuvaj se pojave "sleep" paralize.. prvi put je gadno iskustvo, ja sam se zasr'o od straha. Mozak budan tj. svjestan, ali još postoji ona barijera prema tijelu. Gadno ne možeš se micati niti išta... prava panika.

Ja volim kad spavam ne sanjati (tj. ne sjećati se istih)... snovi dođu kada trebaju.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Brainwave glazba Empty
PostajNaslov: Re: Brainwave glazba   Brainwave glazba Empty

[Vrh] Go down
 
Brainwave glazba
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» 8-bitna glazba
» Filmska glazba - Horror
» Zašto nas glazba čini sretnima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
cro-industrial :: Kuhinja :: Znanost, filozofija, religija-
Forum(o)Bir: