cro-industrial
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cro-industrial

Croatia's dark electro/industrial/EBM/aggrotech/futurepop/synthpop/cybergoth community
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 USA vs. Deutschland

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Q. Kull Khan

Q. Kull Khan


Zodiac : Leo Broj postova : 99
Birthday : 05.08.1987
Join date : 28.05.2011
Age : 36
Lokacija :

USA vs. Deutschland Empty
PostajNaslov: USA vs. Deutschland   USA vs. Deutschland Emptyuto lip 28, 2011 5:41 pm

ok, ovak, kao što vjerojatno već i piše, danas je 28.06.2011.

ovo otvaram s ciljem da me netko prosvijetli, zato jer sam se ozbiljno naljutil, a neću za početak da padnu teške riječi.

naime, uzel sam malo vremena, preslušal dobar dio onoga što su ljudi predstavili od Dark Electro/Industrial/EBM/Aggrotech bendova... i neću ulaziti u to da se o ukusima ne raspravlja, jasno je to meni da svatko ima svoj ukus. ali... ali... ali...
da skužiš da je bend iz amerike, dosta ti je da ga čuješ 5 sekundi i/ili pogledaš sliku benda. čast izuzecima, iako mi osim VAC-a i Tactical sekt nitko ne pada na pamet. dawn of ashes?!?!?!?!?! psyclon nine?!?!?!??!?! to su bendovi za isfrustrirane tinejđere, u najboljem slučaju za one iskompleksirane i kojima fali pažnje.

imati takve bendove na listi još nebi bil grijeh, da nisu istovremeno zanemareni njemački bendovi, ili u biti, svi van SAD-a, koji ne podležu senzacionalizmu pa izgleda i nisu toliko interesantni.

možda se sad naponon i neki ljutiti forumaš vrati da opravda gore naveden bendove, pa da forum napokon zaživi kad se izgleda, većina fura na takve emocije. Evil or Very Mad Twisted Evil Suspect argue
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/tohil_thoth
Hypoxico

Hypoxico


Zodiac : Pisces Broj postova : 91
Birthday : 12.03.1985
Join date : 26.05.2011
Age : 39
Lokacija : Zg

USA vs. Deutschland Empty
PostajNaslov: Re: USA vs. Deutschland   USA vs. Deutschland Emptyčet lip 30, 2011 6:39 pm

oho, nemoj tako, imaju Švabi svoje konje za trku... recimo CombiChrist ili Pzychobitch itd., ali u svakom žanru imaš takve bendove...

tu i tamo pogode i neku stvar... recimo evo jedna lakonotna industrial pjesmica tzv. industrial zabavnjak za žurke:



Ja volim malo ozbiljniji pristup inače, ali koji put i ovako nešto dobro dođe da isplavi mozak suvišnih misli...

[Vrh] Go down
Q. Kull Khan

Q. Kull Khan


Zodiac : Leo Broj postova : 99
Birthday : 05.08.1987
Join date : 28.05.2011
Age : 36
Lokacija :

USA vs. Deutschland Empty
PostajNaslov: Re: USA vs. Deutschland   USA vs. Deutschland Emptyčet lip 30, 2011 7:46 pm

Hypoxico je napisao/la:
oho, nemoj tako, imaju Švabi svoje konje za trku... recimo CombiChrist ili Pzychobitch itd., ali u svakom žanru imaš takve bendove...
dobro, CC ima norveški mozak, iako ne opravdavam brdo stvari kod njih, ipak imaju puno kvaliteta koje ih stavljaju na mjesto di su sad.
izgleda da sam se malo nespretno izrazil...
normalno da Švabe imaju konje za trku, htjedoh reći da SAD nema! svaki njemački, ili općenito vanamerički (rekel bi europski, ali nažalost Kanada i Meksiko nisu u Europi) bend, prepiša bilo koji američki bend.

smatram da su američki bendovi užasno kičasti, i formom i zvukom. nedostatak ideja kompenziraju dodavanjem suvišnih tonova u glazbu, najčešće synthpop melodija da buju pjevni, i/ili hiperagresije (jasno, aggrotech treba biti agresivan, ali to su tekstovi pisani da buju "provokativni"). kad i to nije dosta, naprave spot s hektolitrima crvene boje Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/tohil_thoth
Sponsored content





USA vs. Deutschland Empty
PostajNaslov: Re: USA vs. Deutschland   USA vs. Deutschland Empty

[Vrh] Go down
 
USA vs. Deutschland
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
cro-industrial :: Dnevni boravak :: Glazba :: Dark Electro/Industrial/EBM/Aggrotech-
Forum(o)Bir: