cro-industrial
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cro-industrial

Croatia's dark electro/industrial/EBM/aggrotech/futurepop/synthpop/cybergoth community
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 I-Dose ili digitalne droge

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Porphyria
Admin
Porphyria


Zodiac : Leo Broj postova : 422
Birthday : 11.08.1980
Join date : 10.02.2010
Age : 43
Lokacija : @zg/hr

I-Dose ili digitalne droge Empty
PostajNaslov: I-Dose ili digitalne droge   I-Dose ili digitalne droge Emptyned kol 15, 2010 10:53 pm



I-dose


digitalna droga


online nabavka:


digitalno pucanje

brrr


Što mislite o tome, biste li isprobali, čini li vam se primijenjivo u pozitivnom smilsu na zdravlje ili je štetno? Možda je to samo glupost i papilova da netko drsko zarađuje na glupim Amerima?
[Vrh] Go down
https://industrial.forumcroatian.com/forum.htm
Lamia

Lamia


Zodiac : Gemini Broj postova : 49
Birthday : 29.05.1981
Join date : 13.05.2010
Age : 42
Lokacija : Zg

I-Dose ili digitalne droge Empty
PostajNaslov: Re: I-Dose ili digitalne droge   I-Dose ili digitalne droge Emptypet kol 20, 2010 12:26 pm

a moglo bi tu biti nečeg jer svaki zvuk djeluje na naše raspoloženje, koliko sam skužila ovo su nekakvi čudni zvuci koji potiču reakcije u mozgu kao što to droge čine.
Ne bih se sa tim zajebavala. Ako netko želi slušati neke zvukove za poboljšanje zdravlja, neka sluša one new age zvukove prirode i valova mora a ne ovo smeće koje ima vrlo iritantan zvuk.
[Vrh] Go down
Porphyria
Admin
Porphyria


Zodiac : Leo Broj postova : 422
Birthday : 11.08.1980
Join date : 10.02.2010
Age : 43
Lokacija : @zg/hr

I-Dose ili digitalne droge Empty
PostajNaslov: Re: I-Dose ili digitalne droge   I-Dose ili digitalne droge Emptypet kol 20, 2010 12:38 pm

Kad smo kod iritantnog zvuka, evo jedan I-dose primjera radi (ja sam mislila da su to nekakve pjesme, kad ono...):

[Vrh] Go down
https://industrial.forumcroatian.com/forum.htm
Antwoord

Antwoord


Zodiac : Taurus Broj postova : 41
Birthday : 15.05.1976
Join date : 02.06.2011
Age : 48
Lokacija : Nautilus

I-Dose ili digitalne droge Empty
PostajNaslov: Re: I-Dose ili digitalne droge   I-Dose ili digitalne droge Emptysri lip 15, 2011 4:18 am

ja sam ovo bio pustao pre nasih nastupa. Onako - sat vremena da svi odlepe. I tako na jedno 10-tak koncerata, onda mi je posle jednog koncerta prisao neki tip i rekao: "Obrada od Pistolsa je bila odlicna, samo nastavite tako garazno!"
a mi smo tad nastupali sa laptopom, semplerima i dva vokala. Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Hypoxico

Hypoxico


Zodiac : Pisces Broj postova : 91
Birthday : 12.03.1985
Join date : 26.05.2011
Age : 39
Lokacija : Zg

I-Dose ili digitalne droge Empty
PostajNaslov: Re: I-Dose ili digitalne droge   I-Dose ili digitalne droge Emptysri lip 15, 2011 4:22 pm

Ma industrial je droga... jednom kad se navučeš nikad dosta, a skinuti se je nemoguće.
[Vrh] Go down
Sponsored content





I-Dose ili digitalne droge Empty
PostajNaslov: Re: I-Dose ili digitalne droge   I-Dose ili digitalne droge Empty

[Vrh] Go down
 
I-Dose ili digitalne droge
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
cro-industrial :: Kuhinja :: Znanost, filozofija, religija-
Forum(o)Bir: