cro-industrial
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cro-industrial

Croatia's dark electro/industrial/EBM/aggrotech/futurepop/synthpop/cybergoth community
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Front Line Assembly

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Hypoxico

Hypoxico


Zodiac : Pisces Broj postova : 91
Birthday : 12.03.1985
Join date : 26.05.2011
Age : 39
Lokacija : Zg

Front Line Assembly Empty
PostajNaslov: Front Line Assembly   Front Line Assembly Emptypon svi 30, 2011 5:32 pm

Jedna od poznatijih i utjecajnijih electroindustrial grupa. Ja sam počeo s albumom Fallout pa retroaktivno unazad, sada imam više manje sve to su izbacili (iako se sramim priznati da dosta toga nisam detaljno preslušao). Mislim da je meni kao cjelina najbolji Flavour For the Weak album.

http://en.wikipedia.org/wiki/Front_Line_Assembly

Evo nekoliko stvari po mom izboru:











Doduše za Vexation postoji bolja verzija koju nisam našao na Youtubu.
[Vrh] Go down
Q. Kull Khan

Q. Kull Khan


Zodiac : Leo Broj postova : 99
Birthday : 05.08.1987
Join date : 28.05.2011
Age : 36
Lokacija :

Front Line Assembly Empty
PostajNaslov: Re: Front Line Assembly   Front Line Assembly Emptypon svi 30, 2011 8:05 pm

Hypoxico je napisao/la:
Mislim da je meni kao cjelina najbolji Flavour For the Weak album.

hm, moram priznati da ako bi moral izabrati "najnetipičniji" album iz opusa FLA, bio bi to ovaj. nije bilo ničeg sličnog ni prije ni poslije. iako posjedujem orginalan primjerak spomenutog albuma, nekako mi nije to to. Neutral

uglavnom, svakak jedan od najdražih bendova, iako moram priznati da se svaki izostanak Fulbera primijeti.

najdraži album je bez konkurencije Hard Wired, a slijede Millennium, Caustic Grip i AS.
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/tohil_thoth
Hypoxico

Hypoxico


Zodiac : Pisces Broj postova : 91
Birthday : 12.03.1985
Join date : 26.05.2011
Age : 39
Lokacija : Zg

Front Line Assembly Empty
PostajNaslov: Re: Front Line Assembly   Front Line Assembly Emptyuto svi 31, 2011 2:14 am

Q. Kull Khan je napisao/la:
hm, moram priznati da ako bi moral izabrati "najnetipičniji" album iz opusa FLA, bio bi to ovaj. nije bilo ničeg sličnog ni prije ni poslije. iako posjedujem orginalan primjerak spomenutog albuma, nekako mi nije to to. Neutral

uglavnom, svakak jedan od najdražih bendova, iako moram priznati da se svaki izostanak Fulbera primijeti.

najdraži album je bez konkurencije Hard Wired, a slijede Millennium, Caustic Grip i AS.

Gle sto ljudi sto čudi... ali može biti i čisto rezultat skidanja albuma... ja sam dugo imao samo Fallout i Neural Tactical Implant plus još par stvari s raznih albuma, a zatim sam skinuo ostatak diskografije u bulku preko torrenta. Može biti da mi je Flavour zapeo za uho baš zbog te netipičnosti prilikom preslušavanja... evo sada ću posvetiti malo više pažnje i ovima koje si ti naveo, možda otkrijem da sam nešto propustio.

[Vrh] Go down
Q. Kull Khan

Q. Kull Khan


Zodiac : Leo Broj postova : 99
Birthday : 05.08.1987
Join date : 28.05.2011
Age : 36
Lokacija :

Front Line Assembly Empty
PostajNaslov: Re: Front Line Assembly   Front Line Assembly Emptysri lip 01, 2011 7:10 pm

Hypoxico je napisao/la:
Gle sto ljudi sto čudi...

sve štima, svako ima drugačiji ukus, i ne postoji apsolutno "najbolji" album, a ja nipošto me smatram svoj odabir pravim.
samo eto, malo me iznenadil odabir FOTW albuma...

uglavnom, bend koji valja imati na listi, jer uvijek iznova iznenadi i oduševi. preporuka svima koji još nisu došli u doticaj s FLA! Cool
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/tohil_thoth
Driver88




Zodiac : Leo Broj postova : 35
Birthday : 30.07.1985
Join date : 23.08.2011
Age : 38
Lokacija : Virovitica

Front Line Assembly Empty
PostajNaslov: Re: Front Line Assembly   Front Line Assembly Emptyčet lip 21, 2012 12:19 am

Nisam baš slušao novije stvari od FLA. Čuo sam I.E.D. ali one albume poslije flavoura ne. Najbolji su mi albumi dok je Michael Balch bio u FLA, svi od Total Terrora pa do Gashed Senses & Crossfirea (favorit).
Evo par meni najboljih pjesama :









[Vrh] Go down
Q. Kull Khan

Q. Kull Khan


Zodiac : Leo Broj postova : 99
Birthday : 05.08.1987
Join date : 28.05.2011
Age : 36
Lokacija :

Front Line Assembly Empty
PostajNaslov: Re: Front Line Assembly   Front Line Assembly Emptysub lip 30, 2012 5:33 pm

Driver88 je napisao/la:
Nisam baš slušao novije stvari od FLA. Čuo sam I.E.D. ali one albume poslije flavoura ne. Najbolji su mi albumi dok je Michael Balch bio u FLA, svi od Total Terrora pa do Gashed Senses & Crossfirea (favorit).

hehe, meni je fulber taj koji daje poseban štih FLA-u. electric guitar moram priznati da su mi dobri "noviji" albumi, mada su i oni već poprilično stari... Implode i Epitaph. ali najbolji album mi je bez konkurencije Hard wired. Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/tohil_thoth
Driver88




Zodiac : Leo Broj postova : 35
Birthday : 30.07.1985
Join date : 23.08.2011
Age : 38
Lokacija : Virovitica

Front Line Assembly Empty
PostajNaslov: Re: Front Line Assembly   Front Line Assembly Emptysub lip 30, 2012 5:51 pm

Q. Kull Khan je napisao/la:
Driver88 je napisao/la:
Nisam baš slušao novije stvari od FLA. Čuo sam I.E.D. ali one albume poslije flavoura ne. Najbolji su mi albumi dok je Michael Balch bio u FLA, svi od Total Terrora pa do Gashed Senses & Crossfirea (favorit).

hehe, meni je fulber taj koji daje poseban štih FLA-u. electric guitar moram priznati da su mi dobri "noviji" albumi, mada su i oni već poprilično stari... Implode i Epitaph. ali najbolji album mi je bez konkurencije Hard wired. Twisted Evil

Fulber je već od Initial Commanda (možda i prije) bio s FLA ali nije bio official član. Smile
Gostovao je na nekim pjesmama.
[Vrh] Go down
Q. Kull Khan

Q. Kull Khan


Zodiac : Leo Broj postova : 99
Birthday : 05.08.1987
Join date : 28.05.2011
Age : 36
Lokacija :

Front Line Assembly Empty
PostajNaslov: Re: Front Line Assembly   Front Line Assembly Emptyned srp 01, 2012 12:26 pm

Driver88 je napisao/la:

Fulber je već od Initial Commanda (možda i prije) bio s FLA ali nije bio official član. Smile
Gostovao je na nekim pjesmama.

confused confused confused bojim se da je JAKO u krivu... nisam opet nekakav ultra hardcore stručnjak za FLA, ali dosta znam o njima, dobar dio vremena sam slušal samo njih, i ako je vjerovati wikipediji i last.fm-u, i onome kaj upravo čitam na svom orginalnom primjerku Hardwired-a di piše: "electronic execution: bill leeb & rhys fulber"; "all songs written by bill leeb & rhys fulber". Rhys je poslje Leeba vremenski najdulje bil u FLA-u, i mislim da je reći da nije bil official član glupo. pa za boga miloga, on je s Leebom i osnoval bend! po tome onda nitko osim Leeba nije official član. FLA je meni najprije Leeb + Fulber. Čak meni i Peterson ima veći doprinos bendu od Balcha. ti slušaš te prve godine pa favoriziraš Balcha, i to je ok, ali ono... jebote, reći da Fulber nije official član... Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/tohil_thoth
Driver88




Zodiac : Leo Broj postova : 35
Birthday : 30.07.1985
Join date : 23.08.2011
Age : 38
Lokacija : Virovitica

Front Line Assembly Empty
PostajNaslov: Re: Front Line Assembly   Front Line Assembly Emptyned srp 01, 2012 12:47 pm

Q. Kull Khan je napisao/la:
Driver88 je napisao/la:

Fulber je već od Initial Commanda (možda i prije) bio s FLA ali nije bio official član. Smile
Gostovao je na nekim pjesmama.

confused confused confused bojim se da je JAKO u krivu... nisam opet nekakav ultra hardcore stručnjak za FLA, ali dosta znam o njima, dobar dio vremena sam slušal samo njih, i ako je vjerovati wikipediji i last.fm-u, i onome kaj upravo čitam na svom orginalnom primjerku Hardwired-a di piše: "electronic execution: bill leeb & rhys fulber"; "all songs written by bill leeb & rhys fulber". Rhys je poslje Leeba vremenski najdulje bil u FLA-u, i mislim da je reći da nije bil official član glupo. pa za boga miloga, on je s Leebom i osnoval bend! po tome onda nitko osim Leeba nije official član. FLA je meni najprije Leeb + Fulber. Čak meni i Peterson ima veći doprinos bendu od Balcha. ti slušaš te prve godine pa favoriziraš Balcha, i to je ok, ali ono... jebote, reći da Fulber nije official član... Evil or Very Mad

Pa ne kažem ja sad time da je Rhys Fulber sranje ili nešto takvo. Meni su svi u bendu odlični i to što su meni favoriti raniji albumi ne znači da ja sad ne volim albume poslije GS&C. Meni ako mi se sviđa neki bend nejdem sad e ovaj član mi se ne sviđa onaj je ok, svi su jednaki, svi su u bendu. Bill Leeb kad je napustio Skinny Puppy snimio je demo "Nerve War". Iste godine (1986) je is snimljen Total Terror, e u tom vremenu krajem Nerve Wara Bill je upoznao i postao prijatelj s Rhysom u trgovini u kojoj je radio. Rhys je na Total Terroru snimio pjesmu "Black Fluid". I tek na Caustic Gripu postaje službeni član. To što ja kažem da nije bio odmah official ne znači da ja njega ne favoriziram. Michael Balch je u FLA tek od Corrosiona. Znači da je Bill Leeb bio jedini član do Corrosiona.
[Vrh] Go down
Q. Kull Khan

Q. Kull Khan


Zodiac : Leo Broj postova : 99
Birthday : 05.08.1987
Join date : 28.05.2011
Age : 36
Lokacija :

Front Line Assembly Empty
PostajNaslov: Re: Front Line Assembly   Front Line Assembly Emptypon srp 02, 2012 7:34 pm

Driver88 je napisao/la:
Q. Kull Khan je napisao/la:
Driver88 je napisao/la:

Fulber je već od Initial Commanda (možda i prije) bio s FLA ali nije bio official član. Smile
Gostovao je na nekim pjesmama.

confused confused confused bojim se da je JAKO u krivu... nisam opet nekakav ultra hardcore stručnjak za FLA, ali dosta znam o njima, dobar dio vremena sam slušal samo njih, i ako je vjerovati wikipediji i last.fm-u, i onome kaj upravo čitam na svom orginalnom primjerku Hardwired-a di piše: "electronic execution: bill leeb & rhys fulber"; "all songs written by bill leeb & rhys fulber". Rhys je poslje Leeba vremenski najdulje bil u FLA-u, i mislim da je reći da nije bil official član glupo. pa za boga miloga, on je s Leebom i osnoval bend! po tome onda nitko osim Leeba nije official član. FLA je meni najprije Leeb + Fulber. Čak meni i Peterson ima veći doprinos bendu od Balcha. ti slušaš te prve godine pa favoriziraš Balcha, i to je ok, ali ono... jebote, reći da Fulber nije official član... Evil or Very Mad

Pa ne kažem ja sad time da je Rhys Fulber sranje ili nešto takvo. Meni su svi u bendu odlični i to što su meni favoriti raniji albumi ne znači da ja sad ne volim albume poslije GS&C. Meni ako mi se sviđa neki bend nejdem sad e ovaj član mi se ne sviđa onaj je ok, svi su jednaki, svi su u bendu. Bill Leeb kad je napustio Skinny Puppy snimio je demo "Nerve War". Iste godine (1986) je is snimljen Total Terror, e u tom vremenu krajem Nerve Wara Bill je upoznao i postao prijatelj s Rhysom u trgovini u kojoj je radio. Rhys je na Total Terroru snimio pjesmu "Black Fluid". I tek na Caustic Gripu postaje službeni član. To što ja kažem da nije bio odmah official ne znači da ja njega ne favoriziram. Michael Balch je u FLA tek od Corrosiona. Znači da je Bill Leeb bio jedini član do Corrosiona.

bilo je ispalo u prijašnjem postu da Fulber nije nikad bil službeni član... ja se odmah digel na stražnje noge, mislil da ti bum moral ući u trag i ugušiti te na spavanju Wink moje isprike, dobri čovječe worthy
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/tohil_thoth
Driver88




Zodiac : Leo Broj postova : 35
Birthday : 30.07.1985
Join date : 23.08.2011
Age : 38
Lokacija : Virovitica

Front Line Assembly Empty
PostajNaslov: Re: Front Line Assembly   Front Line Assembly Emptypon srp 02, 2012 7:43 pm

Q. Kull Khan je napisao/la:
Driver88 je napisao/la:
Q. Kull Khan je napisao/la:
Driver88 je napisao/la:

Fulber je već od Initial Commanda (možda i prije) bio s FLA ali nije bio official član. Smile
Gostovao je na nekim pjesmama.

confused confused confused bojim se da je JAKO u krivu... nisam opet nekakav ultra hardcore stručnjak za FLA, ali dosta znam o njima, dobar dio vremena sam slušal samo njih, i ako je vjerovati wikipediji i last.fm-u, i onome kaj upravo čitam na svom orginalnom primjerku Hardwired-a di piše: "electronic execution: bill leeb & rhys fulber"; "all songs written by bill leeb & rhys fulber". Rhys je poslje Leeba vremenski najdulje bil u FLA-u, i mislim da je reći da nije bil official član glupo. pa za boga miloga, on je s Leebom i osnoval bend! po tome onda nitko osim Leeba nije official član. FLA je meni najprije Leeb + Fulber. Čak meni i Peterson ima veći doprinos bendu od Balcha. ti slušaš te prve godine pa favoriziraš Balcha, i to je ok, ali ono... jebote, reći da Fulber nije official član... Evil or Very Mad

Pa ne kažem ja sad time da je Rhys Fulber sranje ili nešto takvo. Meni su svi u bendu odlični i to što su meni favoriti raniji albumi ne znači da ja sad ne volim albume poslije GS&C. Meni ako mi se sviđa neki bend nejdem sad e ovaj član mi se ne sviđa onaj je ok, svi su jednaki, svi su u bendu. Bill Leeb kad je napustio Skinny Puppy snimio je demo "Nerve War". Iste godine (1986) je is snimljen Total Terror, e u tom vremenu krajem Nerve Wara Bill je upoznao i postao prijatelj s Rhysom u trgovini u kojoj je radio. Rhys je na Total Terroru snimio pjesmu "Black Fluid". I tek na Caustic Gripu postaje službeni član. To što ja kažem da nije bio odmah official ne znači da ja njega ne favoriziram. Michael Balch je u FLA tek od Corrosiona. Znači da je Bill Leeb bio jedini član do Corrosiona.

bilo je ispalo u prijašnjem postu da Fulber nije nikad bil službeni član... ja se odmah digel na stražnje noge, mislil da ti bum moral ući u trag i ugušiti te na spavanju Wink moje isprike, dobri čovječe worthy


Very Happy ma no big deal
[Vrh] Go down
Q. Kull Khan

Q. Kull Khan


Zodiac : Leo Broj postova : 99
Birthday : 05.08.1987
Join date : 28.05.2011
Age : 36
Lokacija :

Front Line Assembly Empty
PostajNaslov: Re: Front Line Assembly   Front Line Assembly Emptypet srp 06, 2012 9:57 pm

najviše volim kad mi omiljeni bendovi jedan drugome rade remixeve, pa sam u tu svrhu mislil priložiti Angriff (Project Pitchfork remix), koji mi je ujedno i bolji od orginala, ali gadovi ga nisu stavili na jubito Sad
evo onda jedne od najboljih, a možda čak i meni najbolja njihova stvar. tog ljeta kad sam ju čul, kupal sam se samo u pličaku Wink Twisted Evil

[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/tohil_thoth
Driver88




Zodiac : Leo Broj postova : 35
Birthday : 30.07.1985
Join date : 23.08.2011
Age : 38
Lokacija : Virovitica

Front Line Assembly Empty
PostajNaslov: Re: Front Line Assembly   Front Line Assembly Emptypet srp 06, 2012 10:25 pm

Q. Kull Khan je napisao/la:
najviše volim kad mi omiljeni bendovi jedan drugome rade remixeve, pa sam u tu svrhu mislil priložiti Angriff (Project Pitchfork remix), koji mi je ujedno i bolji od orginala, ali gadovi ga nisu stavili na jubito Sad
evo onda jedne od najboljih, a možda čak i meni najbolja njihova stvar. tog ljeta kad sam ju čul, kupal sam se samo u pličaku Wink Twisted Evil



Kick arse! pirat
[Vrh] Go down
Sponsored content





Front Line Assembly Empty
PostajNaslov: Re: Front Line Assembly   Front Line Assembly Empty

[Vrh] Go down
 
Front Line Assembly
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Leaether Strip & Front Line Assembly @ Budapest, 16/10/2010

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
cro-industrial :: Dnevni boravak :: Glazba :: Dark Electro/Industrial/EBM/Aggrotech-
Forum(o)Bir: