cro-industrial
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cro-industrial

Croatia's dark electro/industrial/EBM/aggrotech/futurepop/synthpop/cybergoth community
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Esencijalne kemikalije

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Hypoxico

Hypoxico


Zodiac : Pisces Broj postova : 91
Birthday : 12.03.1985
Join date : 26.05.2011
Age : 39
Lokacija : Zg

Esencijalne kemikalije Empty
PostajNaslov: Esencijalne kemikalije   Esencijalne kemikalije Emptyčet lip 02, 2011 10:03 pm

Što sve zlorabite da preživite dan? Podijelite iskustva i dojmove.

Mene su zadnjih par dana derale j**** migrene tako da živjela nam braća Makedonci i njihovi Caffetini bez kojih stvarno sumnjam da bih izdržao.

Esencijalne kemikalije Caffetin%20SC%20tabul%20x%2010%20Apteka%20Erudita

Obično ločem previše kave i kole, ali osim toga mogu reći da sam poprilično besporočan od kada sam se napokon ostavio cigareta. Tu i tamo pretjeram s alkoholom, ali sve rjeđe kako sam stariji... čak sam počeo piti limunje pivo umjesto običnog kad izađem. Embarassed Laughing

p.s. sad sam se sjetio na što mi liči Porfirijin avatar, na logo od Alkaloida, jel ima veze s time ili ima neko drugo značenje?
[Vrh] Go down
Q. Kull Khan

Q. Kull Khan


Zodiac : Leo Broj postova : 99
Birthday : 05.08.1987
Join date : 28.05.2011
Age : 36
Lokacija :

Esencijalne kemikalije Empty
PostajNaslov: Re: Esencijalne kemikalije   Esencijalne kemikalije Emptypet lip 03, 2011 2:44 pm

s ponosom mogu reći da nikad nisam uzeo tabletu "za glavu" bilo kakve vrste i oblika. Wink
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/tohil_thoth
Hypoxico

Hypoxico


Zodiac : Pisces Broj postova : 91
Birthday : 12.03.1985
Join date : 26.05.2011
Age : 39
Lokacija : Zg

Esencijalne kemikalije Empty
PostajNaslov: Re: Esencijalne kemikalije   Esencijalne kemikalije Emptypet lip 03, 2011 7:38 pm

Q. Kull Khan je napisao/la:
s ponosom mogu reći da nikad nisam uzeo tabletu "za glavu" bilo kakve vrste i oblika. Wink

nemaš tu ponos ili ne ponos, da si imao ikada pravu migrenu jeo bi tablete k'o bonbone samo da prestane. gle ja mogu izdržati i imam dobar prag na bol (više puta sam popravljao zube bez lokalne da uštedim pare), ali ovo ne hvala. alternativa je zaključati se u sobu bez svjetla i zvuka, ali svejedno roka do bola kada je jača epizoda. ne znam, ali dobiješ želju uzeti nešto oštro i pročačkati si malo po frontalnom korteksu onda znaš da je vrijeme da uzmeš nešto protiv bolova. Mad
[Vrh] Go down
Q. Kull Khan

Q. Kull Khan


Zodiac : Leo Broj postova : 99
Birthday : 05.08.1987
Join date : 28.05.2011
Age : 36
Lokacija :

Esencijalne kemikalije Empty
PostajNaslov: Re: Esencijalne kemikalije   Esencijalne kemikalije Emptysub lip 04, 2011 12:25 pm

imal sam jedno vrijeme neke probleme s glavom, onda sam na recept dobil neki prah baš od Alkaloida, ne sjećam se više kak se zove. to je to što se tiče medikamenta i glavobolje kod mene. Cool

ipak mislim da su rijetki oni koji nisu nikad na vlastitu ruku uzimali tabletu protiv glavobolje, tak da moram reći da se i dalje ponosim sam sa sobom kaj sam uspjel izdržati bez nečeg takvog do danas Wink

najjače glavobolje sam imal kad sam se napil lošeg vina, ali to se lječi na drugačiji način Wink
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/tohil_thoth
Sponsored content





Esencijalne kemikalije Empty
PostajNaslov: Re: Esencijalne kemikalije   Esencijalne kemikalije Empty

[Vrh] Go down
 
Esencijalne kemikalije
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
cro-industrial :: WC :: Spam-
Forum(o)Bir: