cro-industrial
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cro-industrial

Croatia's dark electro/industrial/EBM/aggrotech/futurepop/synthpop/cybergoth community
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Budućnost synthpopa?

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Q. Kull Khan

Q. Kull Khan


Zodiac : Leo Broj postova : 99
Birthday : 05.08.1987
Join date : 28.05.2011
Age : 36
Lokacija :

Budućnost synthpopa? Empty
PostajNaslov: Budućnost synthpopa?   Budućnost synthpopa? Emptyčet lip 21, 2012 9:00 pm

Nešto mi se čini da dobar stari (dark) synthpop u svom izvornom obliku polako izumire...
po meni, svi kvalitetni bendovi koji se načelno bave synthom nastali su najkasnije početkom 90-tih (da, Mesh, naravno). zanima me da li ima netko neku preporuku, neki dobar prespektivni bend nastao nakon 2000. ako je moguće, a kojemu je synthpop osnovna crta (dakle, synthpop, ne futurepop. tu smo, na sreću, dobro opskrbljeni Wink )
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/tohil_thoth
Hypoxico

Hypoxico


Zodiac : Pisces Broj postova : 91
Birthday : 12.03.1985
Join date : 26.05.2011
Age : 39
Lokacija : Zg

Budućnost synthpopa? Empty
PostajNaslov: Re: Budućnost synthpopa?   Budućnost synthpopa? Emptysub lip 23, 2012 3:44 pm

Q. Kull Khan je napisao/la:
Nešto mi se čini da dobar stari (dark) synthpop u svom izvornom obliku polako izumire...
po meni, svi kvalitetni bendovi koji se načelno bave synthom nastali su najkasnije početkom 90-tih (da, Mesh, naravno). zanima me da li ima netko neku preporuku, neki dobar prespektivni bend nastao nakon 2000. ako je moguće, a kojemu je synthpop osnovna crta (dakle, synthpop, ne futurepop. tu smo, na sreću, dobro opskrbljeni Wink )

Da budem iskren nisam upoznat sa žanrom niti bi ga znao dobro definirati... ja u tu kategoriju ubacujem sve što zvuči "tetkasto". U zadnje vrijeme mi je zapeo o takovih bendova za uho samo ovaj dvojac, pa ako je to taj žanr onda preporučam:



[Vrh] Go down
Q. Kull Khan

Q. Kull Khan


Zodiac : Leo Broj postova : 99
Birthday : 05.08.1987
Join date : 28.05.2011
Age : 36
Lokacija :

Budućnost synthpopa? Empty
PostajNaslov: Re: Budućnost synthpopa?   Budućnost synthpopa? Emptysub lip 23, 2012 6:41 pm

Hypoxico je napisao/la:


ja u tu kategoriju ubacujem sve što zvuči "tetkasto".

pravit ću se da ovo nisam čul... sram te bilo, nazvati synthpop tetkastim. Very Happy Evil or Very Mad

inače, ovo kaj si stavil gore, prva stvar definitivno nije u domeni synthpopa, čak niti unutar goth-electro scene, ali ova druga stvar me podsjeća na bodypop stavari iz opusa And One ili Beborn Betona. mogao bi ju probaviti da nema svog tog šarenila u spotu Razz

evo onda od mene jedne preporuke što se tiče benda. MINERVE, naravno njemači bend koji hoda po ivici između synth i futurepopa, ali stilom nekako kao da idu tragovima koje su ostavili MESH (koji polako počinju pripadati "staroj gardi"). jedna od najdražih stvari:
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/tohil_thoth
Hypoxico

Hypoxico


Zodiac : Pisces Broj postova : 91
Birthday : 12.03.1985
Join date : 26.05.2011
Age : 39
Lokacija : Zg

Budućnost synthpopa? Empty
PostajNaslov: Re: Budućnost synthpopa?   Budućnost synthpopa? Emptypet lip 29, 2012 10:56 pm

Q. Kull Khan je napisao/la:
pravit ću se da ovo nisam čul... sram te bilo, nazvati synthpop tetkastim. Very Happy Evil or Very Mad

ma zezam se... Laughing ali fakat nisam upoznat sa žanrom. malo sam proguglo, pa mogu reći slušao ako se Depeche Mode i Kradftwerk ubrajaju u taj žanr onda i znam nešto. I rane stvari od ministry su mi dobre (poslije su postali totalno bezveze). ova mij legendarna npr.



[quote="Q. Kull Khan"]inače, ovo kaj si stavil gore, prva stvar definitivno nije u domeni synthpopa, čak niti unutar goth-electro scene, ali ova druga stvar me podsjeća na bodypop stavari iz opusa And One ili Beborn Betona. mogao bi ju probaviti da nema svog tog šarenila u spotu Razz[/quote

ma zapele su mi te stvari u uhu pa sam ih skinuo... treba malo šarenila tu i tamo...
[Vrh] Go down
Q. Kull Khan

Q. Kull Khan


Zodiac : Leo Broj postova : 99
Birthday : 05.08.1987
Join date : 28.05.2011
Age : 36
Lokacija :

Budućnost synthpopa? Empty
PostajNaslov: Re: Budućnost synthpopa?   Budućnost synthpopa? Emptyčet srp 05, 2012 8:59 pm

jedan bend koji je i za rubriku "podcijenjeni bendovi", ali evo ih i tu...
Obsc(y)re njemački bend koji ima svoje početke krajem 90tih, ali službeni album izdaju znatno kasnije. Počinju impresivno, mnogi im obećavali veliku budućnost, ali se u međuvremenu izgubili negdje. imaju dobrih stvari, i svakak talent i perspektivu.

(ignorirati emo sranja u videu...)
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/tohil_thoth
Sponsored content





Budućnost synthpopa? Empty
PostajNaslov: Re: Budućnost synthpopa?   Budućnost synthpopa? Empty

[Vrh] Go down
 
Budućnost synthpopa?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Budućnost nije tako daleko

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
cro-industrial :: Dnevni boravak :: Glazba :: Goth/Darkwave/Synthpop-
Forum(o)Bir: