cro-industrial
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cro-industrial

Croatia's dark electro/industrial/EBM/aggrotech/futurepop/synthpop/cybergoth community
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Podcijenjeni electro bendovi

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Q. Kull Khan

Q. Kull Khan


Zodiac : Leo Broj postova : 99
Birthday : 05.08.1987
Join date : 28.05.2011
Age : 36
Lokacija :

Podcijenjeni electro bendovi Empty
PostajNaslov: Podcijenjeni electro bendovi   Podcijenjeni electro bendovi Emptypet lip 22, 2012 1:38 pm

Budući da smo svakodnevno suočeni s nepravdom da neki nama dragi i kvalitetni bendovi bivaju zapostavljeni i obitavaju u prašini i paučini negdje u kutu, ideja je uputiti ljude u neke manje poznate izvođače koji su ironičnom igrom sudbine ostali na margini.
dakle, ovdje prednosti imaju bendovi koji sviraju više od 15-20 godina, a još uvijek imaju manje od 1M plays na last.fm-u. također, preporučite i neke nove bendove za koje mislite da imaju respektabilnu budućnost (starost benda do 10 godina s do 150 000 plays na last.fm-u).

Ja bi za početak svakak u ovu kategoriju stavil Armageddon Dildos. Old school EBM koji je meni osobno nekako najslušljiviji od svih os ebm bendova.
VELIKA PREPORUKA!!!



[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/tohil_thoth
Driver88




Zodiac : Leo Broj postova : 35
Birthday : 30.07.1985
Join date : 23.08.2011
Age : 38
Lokacija : Virovitica

Podcijenjeni electro bendovi Empty
PostajNaslov: Re: Podcijenjeni electro bendovi   Podcijenjeni electro bendovi Emptypet lip 22, 2012 1:45 pm

Znam za Armageddon Dildose , East West im je najbolja i najpoznatija stvar.

[Vrh] Go down
Q. Kull Khan

Q. Kull Khan


Zodiac : Leo Broj postova : 99
Birthday : 05.08.1987
Join date : 28.05.2011
Age : 36
Lokacija :

Podcijenjeni electro bendovi Empty
PostajNaslov: Re: Podcijenjeni electro bendovi   Podcijenjeni electro bendovi Emptypet lip 22, 2012 3:31 pm

Driver88 je napisao/la:
Znam za Armageddon Dildose , East West im je najbolja i najpoznatija stvar.


ja sam jednostavno zaprepašten koliko su zanemareni. ali biva to tak često s OS EBM-om :/

evo s druge strane nečeg. portugalski aggrotech/dark electro bend CTRL+ALT+DEUS. inače nisam veliki poklonik glazbenog pravca, ali ovi su mi super:

[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/tohil_thoth
Driver88




Zodiac : Leo Broj postova : 35
Birthday : 30.07.1985
Join date : 23.08.2011
Age : 38
Lokacija : Virovitica

Podcijenjeni electro bendovi Empty
PostajNaslov: Re: Podcijenjeni electro bendovi   Podcijenjeni electro bendovi Emptypet lip 22, 2012 6:34 pm

Q. Kull Khan je napisao/la:
Driver88 je napisao/la:
Znam za Armageddon Dildose , East West im je najbolja i najpoznatija stvar.


ja sam jednostavno zaprepašten koliko su zanemareni. ali biva to tak često s OS EBM-om :/

evo s druge strane nečeg. portugalski aggrotech/dark electro bend CTRL+ALT+DEUS. inače nisam veliki poklonik glazbenog pravca, ali ovi su mi super:


Novi EBM baš i nije moj stil. Nekako sve više zvuči kao techno.
[Vrh] Go down
Q. Kull Khan

Q. Kull Khan


Zodiac : Leo Broj postova : 99
Birthday : 05.08.1987
Join date : 28.05.2011
Age : 36
Lokacija :

Podcijenjeni electro bendovi Empty
PostajNaslov: Re: Podcijenjeni electro bendovi   Podcijenjeni electro bendovi Emptysub lip 23, 2012 2:24 pm

Driver88 je napisao/la:


Novi EBM baš i nije moj stil. Nekako sve više zvuči kao techno.

pa nije da se zabadava zove aggroTECH, ne. ne znam koji su ti glazbeni pravci najsimpatičniji, ali mislim da radiš grešku ako apriori odbacuješ bendove zbog techno ili trance crte. preskočil budeš previše kvalitetnih i zabavnih bendova, poslje ti bude žal.

tak sam i ja u početku izbjegaval futurepop, a danas su mi neki futurepop bendovi najdraži...
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/tohil_thoth
Driver88




Zodiac : Leo Broj postova : 35
Birthday : 30.07.1985
Join date : 23.08.2011
Age : 38
Lokacija : Virovitica

Podcijenjeni electro bendovi Empty
PostajNaslov: Re: Podcijenjeni electro bendovi   Podcijenjeni electro bendovi Emptysub lip 23, 2012 2:31 pm

Q. Kull Khan je napisao/la:
Driver88 je napisao/la:


Novi EBM baš i nije moj stil. Nekako sve više zvuči kao techno.

pa nije da se zabadava zove aggroTECH, ne. ne znam koji su ti glazbeni pravci najsimpatičniji, ali mislim da radiš grešku ako apriori odbacuješ bendove zbog techno ili trance crte. preskočil budeš previše kvalitetnih i zabavnih bendova, poslje ti bude žal.

tak sam i ja u početku izbjegaval futurepop, a danas su mi neki futurepop bendovi najdraži...

A nisam ni vidio da piše aggrotech Laughing dobar je meni i techno ali ne znam, jedno stavno mi nikada nije ležao Agrotech ili Terror EBM.
Zvuči mi previše kao Trance kojega baš i nevolim. Najbolji mi je 80's / 90's EBM tj. Old School EBM....a nije ni Anhalt EBM loš.
[Vrh] Go down
Q. Kull Khan

Q. Kull Khan


Zodiac : Leo Broj postova : 99
Birthday : 05.08.1987
Join date : 28.05.2011
Age : 36
Lokacija :

Podcijenjeni electro bendovi Empty
PostajNaslov: Re: Podcijenjeni electro bendovi   Podcijenjeni electro bendovi Emptysub lip 23, 2012 7:11 pm

Driver88 je napisao/la:
Najbolji mi je 80's / 90's EBM tj. Old School EBM....a nije ni Anhalt EBM loš.

drago mi je čuti da među nama još uvijek postoje ljudi koji cijene os ebm... meni stari ebm ima neku energiju koja je nedostižna bilo kojem glazbenom pravcu. svaki put se naježim na ebbovce i Getting closer devil

pa evo jedan također nepravedno zapostavljen bend, a koji se, mogli bi reći, direktno tiče old school ebm-a. BEBORN BETON synth/bodypop iz Njemačke (vidi iznanađenja). BB-u i danas mnogi komplementiraju kao jednom od najtalentiranijih synthpop bend uopće, iako mislim da malko pretjeruju, ali da imaju kvalitete, to da.

Mantrap - The Seduction i A Wish Come True

[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/tohil_thoth
Driver88




Zodiac : Leo Broj postova : 35
Birthday : 30.07.1985
Join date : 23.08.2011
Age : 38
Lokacija : Virovitica

Podcijenjeni electro bendovi Empty
PostajNaslov: Re: Podcijenjeni electro bendovi   Podcijenjeni electro bendovi Emptysub lip 23, 2012 7:25 pm

Q. Kull Khan je napisao/la:
Driver88 je napisao/la:
Najbolji mi je 80's / 90's EBM tj. Old School EBM....a nije ni Anhalt EBM loš.

drago mi je čuti da među nama još uvijek postoje ljudi koji cijene os ebm... meni stari ebm ima neku energiju koja je nedostižna bilo kojem glazbenom pravcu. svaki put se naježim na ebbovce i Getting closer devil

pa evo jedan također nepravedno zapostavljen bend, a koji se, mogli bi reći, direktno tiče old school ebm-a. BEBORN BETON synth/bodypop iz Njemačke (vidi iznanađenja). BB-u i danas mnogi komplementiraju kao jednom od najtalentiranijih synthpop bend uopće, iako mislim da malko pretjeruju, ali da imaju kvalitete, to da.

Mantrap - The Seduction i A Wish Come True


To je već bolje Very Happy Bez DAF-a nebi bilo Nitzer Ebba a bez NE nebi bilo Anhalt EBM-a.
Vidio sam koncert od NE u ZG kad je otvaro za Depeche Mode. Publika ko da je napušena, svi stoje ko stupovi niko se ne miče, e da sam ja tam bio. That Total Age je jedini cd koji imam od NE.
[Vrh] Go down
Q. Kull Khan

Q. Kull Khan


Zodiac : Leo Broj postova : 99
Birthday : 05.08.1987
Join date : 28.05.2011
Age : 36
Lokacija :

Podcijenjeni electro bendovi Empty
PostajNaslov: Re: Podcijenjeni electro bendovi   Podcijenjeni electro bendovi Emptypon lip 25, 2012 1:24 am

Driver88 je napisao/la:
That Total Age je jedini cd koji imam od NE.

cd, a što je to Laughing (me piratesta)

evo, otvoren je nedavno topic o Decoded Feedback, i taman se našel meni u abecednom slijedu. i pogledah malo na last.fm-u i nemrem vjerovati confused
toliko malo playeva za toliko kvalitetan i zabavan bend koji je izgleda zapostavljeni zli brat blizanac FLA... jbt, it's a sin.

slušajte ljudi, DECODED FEEDBACK, nećete požaliti.
jedna od njihovih najdražih stvari za arhivu:
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/tohil_thoth
Driver88




Zodiac : Leo Broj postova : 35
Birthday : 30.07.1985
Join date : 23.08.2011
Age : 38
Lokacija : Virovitica

Podcijenjeni electro bendovi Empty
PostajNaslov: Re: Podcijenjeni electro bendovi   Podcijenjeni electro bendovi Emptypon lip 25, 2012 12:29 pm

Q. Kull Khan je napisao/la:
Driver88 je napisao/la:
That Total Age je jedini cd koji imam od NE.

cd, a što je to Laughing (me piratesta)

evo, otvoren je nedavno topic o Decoded Feedback, i taman se našel meni u abecednom slijedu. i pogledah malo na last.fm-u i nemrem vjerovati confused
toliko malo playeva za toliko kvalitetan i zabavan bend koji je izgleda zapostavljeni zli brat blizanac FLA... jbt, it's a sin.

slušajte ljudi, DECODED FEEDBACK, nećete požaliti.
jedna od njihovih najdražih stvari za arhivu:

lol Imam i ja na kompu preko 200 bendova sve "kupljeno" s torrenta. pirat
A ako mi se album baš svidi onda ga kupim na Discogsu.

Kolko čujem taj Decoded Feedback je 100% na Zoth Ommogu.
[Vrh] Go down
Q. Kull Khan

Q. Kull Khan


Zodiac : Leo Broj postova : 99
Birthday : 05.08.1987
Join date : 28.05.2011
Age : 36
Lokacija :

Podcijenjeni electro bendovi Empty
PostajNaslov: Re: Podcijenjeni electro bendovi   Podcijenjeni electro bendovi Emptypon lip 25, 2012 4:36 pm

Driver88 je napisao/la:


lol Imam i ja na kompu preko 200 bendova sve "kupljeno" s torrenta. pirat
A ako mi se album baš svidi onda ga kupim na Discogsu.

Kolko čujem taj Decoded Feedback je 100% na Zoth Ommogu.

kak ti funkcionira ova kupnja s discogs-a? koliko košta jedan album, kolko dostava i koji je uopće način plačanja? :/

decoded je bend koji je must have na svakoj listi, i ako ih se već ne sluša, onda ih se obavezno mora čuti. velim, mene dosta podsjećaju na FLA tamo s početka 90tih, čak su u dosta stvari lakše slušljivi. barem meni... ne razumijem zašt su toliko zapostavljeni...

nastavljam ja dalje s ovom temom, u nedostaku sugovornika ovdje imam najviše inspiracije, pogotovo stoga kaj sam preljen da napravim zasebni topic za svaki bend Sad

šaram žanrovima, pa nakon os EBM-a, aggrotecha i electro-industriala, došlo je vrijeme za electro-goth rock. i GIRLS UNDER GLASS, koji su ujedno jedan od mojih top 3 bendova, su kraljevi žanra, uz dužno poštovanje drugim bendovima. Zyklus je jedan od najbojih albuma koje sam čul uopće, ako ne i najbolji, a ako ja nešto stavim ispred Vilice, onda mora da je dobro.

jedna od najdražih, mada ne i najdraža njihova stvar:
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/tohil_thoth
Driver88




Zodiac : Leo Broj postova : 35
Birthday : 30.07.1985
Join date : 23.08.2011
Age : 38
Lokacija : Virovitica

Podcijenjeni electro bendovi Empty
PostajNaslov: Re: Podcijenjeni electro bendovi   Podcijenjeni electro bendovi Emptypon lip 25, 2012 7:48 pm

Q. Kull Khan je napisao/la:
Driver88 je napisao/la:


lol Imam i ja na kompu preko 200 bendova sve "kupljeno" s torrenta. pirat
A ako mi se album baš svidi onda ga kupim na Discogsu.

Kolko čujem taj Decoded Feedback je 100% na Zoth Ommogu.

kak ti funkcionira ova kupnja s discogs-a? koliko košta jedan album, kolko dostava i koji je uopće način plačanja? :/

decoded je bend koji je must have na svakoj listi, i ako ih se već ne sluša, onda ih se obavezno mora čuti. velim, mene dosta podsjećaju na FLA tamo s početka 90tih, čak su u dosta stvari lakše slušljivi. barem meni... ne razumijem zašt su toliko zapostavljeni...

nastavljam ja dalje s ovom temom, u nedostaku sugovornika ovdje imam najviše inspiracije, pogotovo stoga kaj sam preljen da napravim zasebni topic za svaki bend Sad

šaram žanrovima, pa nakon os EBM-a, aggrotecha i electro-industriala, došlo je vrijeme za electro-goth rock. i GIRLS UNDER GLASS, koji su ujedno jedan od mojih top 3 bendova, su kraljevi žanra, uz dužno poštovanje drugim bendovima. Zyklus je jedan od najbojih albuma koje sam čul uopće, ako ne i najbolji, a ako ja nešto stavim ispred Vilice, onda mora da je dobro.

jedna od najdražih, mada ne i najdraža njihova stvar:




Ovako, za mene sve to obavlja jedan tip sa Foruma.hr. Ja njemu u poruci pošaljem link ploče/cd-a i iznos koji je u kunama. Onda ak je sve u redu on meni da broj svog tekućeg ,ja odem u banku uplatim mu na račun i onda on to preko PayPal-a rješava. U cijenu ti idu sam cd ili ploča i poštarina (shipping). Ako kupuješ najbolje ti je uzimat samo iz Europe , jer ti je za Ameriku velika poštarina.
[Vrh] Go down
Q. Kull Khan

Q. Kull Khan


Zodiac : Leo Broj postova : 99
Birthday : 05.08.1987
Join date : 28.05.2011
Age : 36
Lokacija :

Podcijenjeni electro bendovi Empty
PostajNaslov: Re: Podcijenjeni electro bendovi   Podcijenjeni electro bendovi Emptypon lip 25, 2012 8:24 pm

Driver88 je napisao/la:

Ovako, za mene sve to obavlja jedan tip sa Foruma.hr. Ja njemu u poruci pošaljem link ploče/cd-a i iznos koji je u kunama. Onda ak je sve u redu on meni da broj svog tekućeg ,ja odem u banku uplatim mu na račun i onda on to preko PayPal-a rješava. U cijenu ti idu sam cd ili ploča i poštarina (shipping). Ako kupuješ najbolje ti je uzimat samo iz Europe , jer ti je za Ameriku velika poštarina.

aha, znači paypal...a vjerujem da onda procedura i nije toliko različita od ebaya, mada kolko sam ja videl i na ebayu načelono imaš sve čega se možeš sjetiti. možda kad bude nešto više love probam ako nebu toga kaj hoću na ebayu.
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/tohil_thoth
Driver88




Zodiac : Leo Broj postova : 35
Birthday : 30.07.1985
Join date : 23.08.2011
Age : 38
Lokacija : Virovitica

Podcijenjeni electro bendovi Empty
PostajNaslov: Re: Podcijenjeni electro bendovi   Podcijenjeni electro bendovi Emptypon lip 25, 2012 8:33 pm

Q. Kull Khan je napisao/la:
Driver88 je napisao/la:

Ovako, za mene sve to obavlja jedan tip sa Foruma.hr. Ja njemu u poruci pošaljem link ploče/cd-a i iznos koji je u kunama. Onda ak je sve u redu on meni da broj svog tekućeg ,ja odem u banku uplatim mu na račun i onda on to preko PayPal-a rješava. U cijenu ti idu sam cd ili ploča i poštarina (shipping). Ako kupuješ najbolje ti je uzimat samo iz Europe , jer ti je za Ameriku velika poštarina.

aha, znači paypal...a vjerujem da onda procedura i nije toliko različita od ebaya, mada kolko sam ja videl i na ebayu načelono imaš sve čega se možeš sjetiti. možda kad bude nešto više love probam ako nebu toga kaj hoću na ebayu.

Ovisi, ja sad kupujem Corrosion od FLA, i na eBayu je negdje 11 funti i ima samo jedan, a na disogsu imaš 2 verzije i cijene počinju od 3 funta. Na eBay će se nekad nekad naći neka stvar no možda nećeš imat veliki izbor, a na Discogsu imaš 5 cd/ploča po različitim cijenama iz različitih zemalja.
[Vrh] Go down
Q. Kull Khan

Q. Kull Khan


Zodiac : Leo Broj postova : 99
Birthday : 05.08.1987
Join date : 28.05.2011
Age : 36
Lokacija :

Podcijenjeni electro bendovi Empty
PostajNaslov: Re: Podcijenjeni electro bendovi   Podcijenjeni electro bendovi Emptypon lip 25, 2012 10:39 pm

[quote="Driver88"]
Q. Kull Khan je napisao/la:

Ovisi, ja sad kupujem Corrosion od FLA, i na eBayu je negdje 11 funti i ima samo jedan, a na disogsu imaš 2 verzije i cijene počinju od 3 funta. Na eBay će se nekad nekad naći neka stvar no možda nećeš imat veliki izbor, a na Discogsu imaš 5 cd/ploča po različitim cijenama iz različitih zemalja.

a i ti ga najdeš Laughing Suspect pa di si baš taj album iskopal?! pa toga je teško najti i za skinuti! Laughing
bum videl onda... kolko je šiping? ne znam da li ti točno napišu kad si registriran, ali ovak nisam videl nikakvu brojiku.
svakak bi voljel imati neke cd-e u fizičkom obliku doma, ali nije mi baš sila. velim, draža bi mi bila nekakva obleka Wink
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/tohil_thoth
Driver88




Zodiac : Leo Broj postova : 35
Birthday : 30.07.1985
Join date : 23.08.2011
Age : 38
Lokacija : Virovitica

Podcijenjeni electro bendovi Empty
PostajNaslov: Re: Podcijenjeni electro bendovi   Podcijenjeni electro bendovi Emptypon lip 25, 2012 11:23 pm

[quote="Q. Kull Khan"]
Driver88 je napisao/la:
Q. Kull Khan je napisao/la:

Ovisi, ja sad kupujem Corrosion od FLA, i na eBayu je negdje 11 funti i ima samo jedan, a na disogsu imaš 2 verzije i cijene počinju od 3 funta. Na eBay će se nekad nekad naći neka stvar no možda nećeš imat veliki izbor, a na Discogsu imaš 5 cd/ploča po različitim cijenama iz različitih zemalja.

a i ti ga najdeš Laughing Suspect pa di si baš taj album iskopal?! pa toga je teško najti i za skinuti! Laughing
bum videl onda... kolko je šiping? ne znam da li ti točno napišu kad si registriran, ali ovak nisam videl nikakvu brojiku.
svakak bi voljel imati neke cd-e u fizičkom obliku doma, ali nije mi baš sila. velim, draža bi mi bila nekakva obleka Wink

Imam sreće Very Happy , jako je rare album i obično je skup. Čak su mi ti stariji (od Initial Commanda do Gashed Senses & Crossfirea) najdraži.
To za shipping ti je obično kad otvoriš link di je album koji se prodaje, dolje i to piše onaj koji prodaje.

Ne znam nekako mi je bolje imati izdanje u fizičkom obliku. Prije par godina nisam ni pomišljao na kupnju cda. Obično kupujem samo albume jer ep i single koštaju isto kao i album ali imaju po 3-4 pjesme.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Podcijenjeni electro bendovi Empty
PostajNaslov: Re: Podcijenjeni electro bendovi   Podcijenjeni electro bendovi Empty

[Vrh] Go down
 
Podcijenjeni electro bendovi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Najdraži bendovi
» RASPRODAJA CD-a: ebm, dark electro,
» Pure Electro 15.01 @ Legacy Club , ZG
» Pure Electro - Covenant Warm Up 06.04 @ Runa
» Pure Electro 27.02.2010 @ Klub 100 / Velika Gorica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
cro-industrial :: Dnevni boravak :: Glazba-
Forum(o)Bir: