cro-industrial
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cro-industrial

Croatia's dark electro/industrial/EBM/aggrotech/futurepop/synthpop/cybergoth community
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Decoded Feedback, Din Fiv & Informatik

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Hypoxico

Hypoxico


Zodiac : Pisces Broj postova : 91
Birthday : 12.03.1985
Join date : 26.05.2011
Age : 39
Lokacija : Zg

Decoded Feedback, Din Fiv & Informatik Empty
PostajNaslov: Decoded Feedback, Din Fiv & Informatik   Decoded Feedback, Din Fiv & Informatik Emptysub lip 23, 2012 4:46 pm

Kao i uvijek najviše dobrih novih stvari pronašao sam u ovoj kategoriji, i uz standardni repertoar FLA, VAC, SC, Skinny Puppy, ohGr i još nekih ove bendove najčešće slušam u zadnje vrijeme. Dakle redom:

DECODED FEEDBACK Kanadski glazbeni dvojac koji miješa glazbene pravce elektroindustriala i aggrotecha. Za sada su mi najbolji BioVital i Technophoby albumi pa počnite od njih ako vas zanima... ostale nisam preslušao kako spada.













DIN FIV definitivno otkriće veliko koje me dovelo i do zadnjeg benda ovdje. Riječ je o side-projektu Davida Dina iz grupe Informatik. Čuo sam za njih preko obrade Dial 8 od VAC-a koja mi se jako svidjela.



Nakon čega sam potražio i neke samostalne stvari od Din Fiva i teško se navukao. Mislim da su jedini albumi izdani Infinity i Escape to Reality.













INFORMATIK je bio logičan korak nakon što su mi se stvari od Din Fiva jako dopale. Iskreno meni je Informatik i bolji, doduše samo su mi dva albuma vrhunska - Direct Memory Access i Syntax. Inače riječ je o electro-industrial/futurepop dvojcu iz Bostona.

















Možda nađete i nešto što se vama svidi ovdje. Pozdrav!
[Vrh] Go down
Q. Kull Khan

Q. Kull Khan


Zodiac : Leo Broj postova : 99
Birthday : 05.08.1987
Join date : 28.05.2011
Age : 36
Lokacija :

Decoded Feedback, Din Fiv & Informatik Empty
PostajNaslov: Re: Decoded Feedback, Din Fiv & Informatik   Decoded Feedback, Din Fiv & Informatik Emptysub lip 23, 2012 6:55 pm

Hypoxico je napisao/la:
Kao i uvijek najviše dobrih novih stvari pronašao sam u ovoj kategoriji, i uz standardni repertoar FLA, VAC, SC, Skinny Puppy, ohGr i još nekih ove bendove najčešće slušam u zadnje vrijeme. Dakle redom:

DECODED FEEDBACK Kanadski glazbeni dvojac koji miješa glazbene pravce elektroindustriala i aggrotecha. Za sada su mi najbolji BioVital i Technophoby albumi pa počnite od njih ako vas zanima... ostale nisam preslušao kako spada.

uh, utopio sam se u silnim videima i umorio od skrolanja... možda koji drugi put nađem vremena pa da bocem u jedan i uz malo sreće bum se urećil dobrom pjesmom.

da, da, na DF je uvijek ljepo naići, i trebali bi biti na listi svakog electroheada, samo mi se nakoko čini da se danas sve više zanemariju takvi neki, pa mogli bi čak i reći, antologijski bendovi.
ipak moram reći da me ovaj aggrotech bode u oči... nikad niti blizu nebi DF svrstal u aggrotech... naročito kaj su načelno od početka ostali vjerni svojem stilu.
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/tohil_thoth
Hypoxico

Hypoxico


Zodiac : Pisces Broj postova : 91
Birthday : 12.03.1985
Join date : 26.05.2011
Age : 39
Lokacija : Zg

Decoded Feedback, Din Fiv & Informatik Empty
PostajNaslov: Re: Decoded Feedback, Din Fiv & Informatik   Decoded Feedback, Din Fiv & Informatik Emptypet lip 29, 2012 11:36 pm

Q. Kull Khan je napisao/la:
uh, utopio sam se u silnim videima i umorio od skrolanja... možda koji drugi put nađem vremena pa da bocem u jedan i uz malo sreće bum se urećil dobrom pjesmom.

da, da, na DF je uvijek ljepo naići, i trebali bi biti na listi svakog electroheada, samo mi se nakoko čini da se danas sve više zanemariju takvi neki, pa mogli bi čak i reći, antologijski bendovi.
ipak moram reći da me ovaj aggrotech bode u oči... nikad niti blizu nebi DF svrstal u aggrotech... naročito kaj su načelno od početka ostali vjerni svojem stilu.

ma ne gledaj videe, ja nemam koncentracije ako mi stvar nije dobra, ali pustim play pa i stavim u pozadinu dok surfam kad tražim nove stvari. ako uđe u uho skidam, ako ne idemo dalje!

p.s. za DF prepisujem s wikipedije.. ali imaju oni dosta hard i brzih dionica u nekim pjesmama tako da ne bih rekao da nisu baš niti blizu. recimo kako je ovo bitno drugačije od Sc-a koji su definitivno definirani kao aggrotech:

[Vrh] Go down
Q. Kull Khan

Q. Kull Khan


Zodiac : Leo Broj postova : 99
Birthday : 05.08.1987
Join date : 28.05.2011
Age : 36
Lokacija :

Decoded Feedback, Din Fiv & Informatik Empty
PostajNaslov: Re: Decoded Feedback, Din Fiv & Informatik   Decoded Feedback, Din Fiv & Informatik Emptysub lip 30, 2012 5:26 pm

Hypoxico je napisao/la:

p.s. za DF prepisujem s wikipedije.. ali imaju oni dosta hard i brzih dionica u nekim pjesmama tako da ne bih rekao da nisu baš niti blizu. recimo kako je ovo bitno drugačije od Sc-a koji su definitivno definirani kao aggrotech:


evo, stvarno nebi ulazil u diskusije koji bend spada u koji žant ili stil, ali ljudi me naučili raditi razliku između aggrotecha, dark electra i harsh EBM-a, odnosno electro-industriala. tak da SC ima možda 5% aggrotech stvari, ako i toliko, što ga ne čini aggrotech bendom. kak bi rekla jedna moja frendica "aggrotech ti je preveseli žanr za SC" Wink

isto tak, DF ako i imaju neku bržu stvar, ne mora nužno biti aggrotech.

sve je ovo ok... ima već tih žanrova i zapravo se stvaraju na dnevnoj bazi. baš neki dan čital da je laplegua "stvoril" TBM Suspect ... ko da aggrotech nije dosta.

samo oprez... svi su miroljubivi do momenta kad se počne diskutirati da li je NIN, MM i Rammstein industrial. e, to je onda krvoproliće Laughing
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/tohil_thoth
Sponsored content





Decoded Feedback, Din Fiv & Informatik Empty
PostajNaslov: Re: Decoded Feedback, Din Fiv & Informatik   Decoded Feedback, Din Fiv & Informatik Empty

[Vrh] Go down
 
Decoded Feedback, Din Fiv & Informatik
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
cro-industrial :: Dnevni boravak :: Glazba :: Dark Electro/Industrial/EBM/Aggrotech-
Forum(o)Bir: