cro-industrial
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cro-industrial

Croatia's dark electro/industrial/EBM/aggrotech/futurepop/synthpop/cybergoth community
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D

Go down 
+11
Lamia
Tanz Kommanda
cart0603
supernaut
-I-Welkin-I-
Dr_Metus
Das GrinseKatze
Svitogor
Tallulah
Das Adam
Porphyria
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Autor/icaPoruka
Hypoxico

Hypoxico


Zodiac : Pisces Broj postova : 91
Birthday : 12.03.1985
Join date : 26.05.2011
Age : 39
Lokacija : Zg

Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D   Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Emptyčet lip 23, 2011 6:21 pm

jedna prigodna:



corpus christi!
[Vrh] Go down
Q. Kull Khan

Q. Kull Khan


Zodiac : Leo Broj postova : 99
Birthday : 05.08.1987
Join date : 28.05.2011
Age : 36
Lokacija :

Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D   Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Emptyčet srp 07, 2011 6:58 pm

Clan Of Xymox - Delete (ili generalno album Darkest Hour)

[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/tohil_thoth
Q. Kull Khan

Q. Kull Khan


Zodiac : Leo Broj postova : 99
Birthday : 05.08.1987
Join date : 28.05.2011
Age : 36
Lokacija :

Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D   Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Emptypon srp 11, 2011 11:37 pm

Hypoxico je napisao/la:

ovo je jebeno zarazno!!! electric guitar
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/tohil_thoth
Hypoxico

Hypoxico


Zodiac : Pisces Broj postova : 91
Birthday : 12.03.1985
Join date : 26.05.2011
Age : 39
Lokacija : Zg

Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D   Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Emptyned pro 25, 2011 6:57 am

Ako ima živih sretne vam saturnalije! Very Happy



Twisted Evil
[Vrh] Go down
Q. Kull Khan

Q. Kull Khan


Zodiac : Leo Broj postova : 99
Birthday : 05.08.1987
Join date : 28.05.2011
Age : 36
Lokacija :

Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D   Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Emptypon pro 26, 2011 9:09 pm

ma, trebalo bi revitalizirati ovaj forum na neki način... kad bi se skupili svi registrirani odjednom, onda bi automatski počeli stizati i novi pacjenti.
inače, za one koji imaju profil na last.fm-u: http://www.last.fm/user/tohil_thoth

i da se držim teme:
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/tohil_thoth
Hypoxico

Hypoxico


Zodiac : Pisces Broj postova : 91
Birthday : 12.03.1985
Join date : 26.05.2011
Age : 39
Lokacija : Zg

Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D   Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Emptyned sij 01, 2012 2:49 pm

slažem se, ali jebi ga čini mi se da je većina ovdje registriranih samo usput. ja sam konačno ulovio vremena preslušavati vilicu (iako sam skinuo sve albume prije 3 mjeseca) i moram priznati ima odličnih stvari.



edit: btw sretna nova!
[Vrh] Go down
Q. Kull Khan

Q. Kull Khan


Zodiac : Leo Broj postova : 99
Birthday : 05.08.1987
Join date : 28.05.2011
Age : 36
Lokacija :

Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D   Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Emptyčet sij 05, 2012 10:34 pm

zamoliti administratoricu da svima pošalje mail da napišu barem jedan post. poslje toga bi se sve nekak moglo održavati na životu i rasti. jedino, treba najti administratoricu :/ maybe she's dead...

no ovak, meni je teško biti objektivan kad je Pitchfork u pitanju i ne znam kakav je tvoj glazbeni ukus, ali ako možeš ga nekako definirati, onda te mogu uputiti na neke njihove albume zato jer su prošli kroz sve electro pravce i za svakoga ima ponešto Wink

ako ti pitchfork sjedne (ili možda bolje, NE sjedne Wink ) probaj koji side-project:

SANTA HATES YOU


ili IMATEM


SHY i Imatem su ko nebo i zemlja, ali ih volim oboje...
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/tohil_thoth
Hypoxico

Hypoxico


Zodiac : Pisces Broj postova : 91
Birthday : 12.03.1985
Join date : 26.05.2011
Age : 39
Lokacija : Zg

Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D   Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Emptypet sij 06, 2012 1:55 am

Ne znam ni ja kakav mi je ukus točno definirati, kako mi kad dođe... volim sve što je i/ili agresivno, mračno, uvrnuto, trippy, a da je kreativno i paše mi uhu trenutno, više manje sve od mračnijih electro žanrova iako ima nekih bendova koje ne volim pr. Combichrist i slični (imaju 1-2 ok stvari, ostalo od njih mi je blje; smiley - rigo). Ma ništa ne odbacujem a priori prije nego što čujem, a ponekad mi se neke stvari tek naknadno uvuku pod kožu. Evo apeliram i ja na adminicu da vidi ako ne čuje...

Evo da razbijem monotoniju sa malo synthpopa:



p.s. ako nisi čuo poslušaj si Kompressora, lik je king , malo zajebancije u industrial stilu.
[Vrh] Go down
Q. Kull Khan

Q. Kull Khan


Zodiac : Leo Broj postova : 99
Birthday : 05.08.1987
Join date : 28.05.2011
Age : 36
Lokacija :

Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D   Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Emptysub sij 07, 2012 6:21 pm

Hypoxico je napisao/la:
Ne znam ni ja kakav mi je ukus točno definirati, kako mi kad dođe... volim sve što je i/ili agresivno, mračno, uvrnuto, trippy, a da je kreativno i paše mi uhu trenutno, više manje sve od mračnijih electro žanrova iako ima nekih bendova koje ne volim pr. Combichrist i slični (imaju 1-2 ok stvari, ostalo od njih mi je blje; smiley - rigo).

ma da, ima tih kreatura poput Psyclon nine ili dawn of ashes koje bi trebalo samo polit benzinom i ritualno spalit.

hm, bum pogledal kompressora, mada je van moje domene. i amerikanac Suspect

[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/tohil_thoth
Hypoxico

Hypoxico


Zodiac : Pisces Broj postova : 91
Birthday : 12.03.1985
Join date : 26.05.2011
Age : 39
Lokacija : Zg

Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D   Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Emptyuto vel 14, 2012 2:01 am

Ma Kompressor je sprdačina, ali meni je simpatična izvedba. Nemoj tako loše o Amerima imaju i oni nešto dobre muzike u nama voljenoj domeni.

[Vrh] Go down
Hypoxico

Hypoxico


Zodiac : Pisces Broj postova : 91
Birthday : 12.03.1985
Join date : 26.05.2011
Age : 39
Lokacija : Zg

Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D   Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Emptysub lip 23, 2012 4:07 pm

Skinny Puppy naravno:



Evo i jedan live nastup:

[Vrh] Go down
Q. Kull Khan

Q. Kull Khan


Zodiac : Leo Broj postova : 99
Birthday : 05.08.1987
Join date : 28.05.2011
Age : 36
Lokacija :

Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D   Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Emptysub lip 23, 2012 7:22 pm

ja ga pičim po abecedi Very Happy preslušavam sve bendove koje trenutno imam na disku abecednim redom i eto, trenutno sam na "D", točnije Das Ich. danas ili sutra prelazim na Dead Can Dance Wink
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/tohil_thoth
Driver88




Zodiac : Leo Broj postova : 35
Birthday : 30.07.1985
Join date : 23.08.2011
Age : 38
Lokacija : Virovitica

Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D   Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Emptysub lip 23, 2012 7:28 pm

Slušam Corrosion od Front Line Assemblyja već 2 tjedna Very Happy jednostavno odličan album, čak mi je bolji od novijih stvari.

[Vrh] Go down
Hypoxico

Hypoxico


Zodiac : Pisces Broj postova : 91
Birthday : 12.03.1985
Join date : 26.05.2011
Age : 39
Lokacija : Zg

Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D   Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Emptypet lip 29, 2012 11:09 pm

Driver88 je napisao/la:
Slušam Corrosion od Front Line Assemblyja već 2 tjedna Very Happy jednostavno odličan album, čak mi je bolji od novijih stvari.

Ja tu stvar imam na Convergence kompilaciji... FLA volim generalno, ali najviše su mi prirasli Tactical Neural Implant i Flavour of the Weak albumi.



[Vrh] Go down
Hypoxico

Hypoxico


Zodiac : Pisces Broj postova : 91
Birthday : 12.03.1985
Join date : 26.05.2011
Age : 39
Lokacija : Zg

Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D   Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Emptypet lip 29, 2012 11:21 pm

Vidim da i misija resusitacije forum baš i ne ide, teško ćemo nešto pokrenut samo trojica... j*** ga kad... bitches don't know what is good music Laughing

Evo još jedna dobra od FLA:



I kad smo već kod Corrosiona predugo nisam slušao Sisters of Mercy:



a kad sam već krenuo evo i ove:



Trip down the memory lane:



Moram negdje iskopati te stare cde.
[Vrh] Go down
Driver88




Zodiac : Leo Broj postova : 35
Birthday : 30.07.1985
Join date : 23.08.2011
Age : 38
Lokacija : Virovitica

Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D   Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Emptypet lip 29, 2012 11:36 pm

Čuo sam I.E.D. od FLA no bolji mi je FLA bez gitara makar slušam Industrial Metal. TNI mi je jedan od favorita. Smile
Evo jedna rare FLA pjesma



Šteta što Michael Balch više ne želi suradnju s Bill Leebom. Sad
[Vrh] Go down
Q. Kull Khan

Q. Kull Khan


Zodiac : Leo Broj postova : 99
Birthday : 05.08.1987
Join date : 28.05.2011
Age : 36
Lokacija :

Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D   Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Emptysub lip 30, 2012 5:48 pm

Hypoxico je napisao/la:
Vidim da i misija resusitacije forum baš i ne ide, teško ćemo nešto pokrenut samo trojica... j*** ga kad... bitches don't know what is good music Laughing

rado bi iskomentiral, ali bolje da se suzdržim... mislim da vidim o čemu se radi, ali nebi upiral prstom. najgore kaj su ljudi zapravo i došli pogledati, ali im bil problem nešt napisati :S
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/tohil_thoth
Hypoxico

Hypoxico


Zodiac : Pisces Broj postova : 91
Birthday : 12.03.1985
Join date : 26.05.2011
Age : 39
Lokacija : Zg

Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D   Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Emptypet srp 06, 2012 7:42 pm

jedna za nabijanje:



bounce Very Happy
[Vrh] Go down
Hypoxico

Hypoxico


Zodiac : Pisces Broj postova : 91
Birthday : 12.03.1985
Join date : 26.05.2011
Age : 39
Lokacija : Zg

Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D   Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Emptyčet srp 12, 2012 12:33 am

U zadnje vrijeme bacio sam se nešto na undeveloped ponovo:



[Vrh] Go down
Driver88




Zodiac : Leo Broj postova : 35
Birthday : 30.07.1985
Join date : 23.08.2011
Age : 38
Lokacija : Virovitica

Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D   Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Emptyčet srp 12, 2012 9:57 am

Morat ću to poslušat malo bolje. Very Happy

Ja sam baš poslušao album od Severed Headsa "Bad Mood Guy" (kojeg baš i nisam slušao), I odličan je. Na nekim djelovima je sličan Front By Frontu. Vjerojatno jer isto koristili DX7.


[Vrh] Go down
Hypoxico

Hypoxico


Zodiac : Pisces Broj postova : 91
Birthday : 12.03.1985
Join date : 26.05.2011
Age : 39
Lokacija : Zg

Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D   Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Emptyčet srp 12, 2012 3:18 pm

Driver88 je napisao/la:
Morat ću to poslušat malo bolje. Very Happy

Ja sam baš poslušao album od Severed Headsa "Bad Mood Guy" (kojeg baš i nisam slušao), I odličan je. Na nekim djelovima je sličan Front By Frontu. Vjerojatno jer isto koristili DX7.



Najs, zvuči dobro! Aj kaj mi mo'š postavit na net pa na pm. Ne mogu naći na uobičajenim mjestima. thx

Baš razmišljam kaj da postavim da se ne ponavljam, al nemam nešto inspiracije pa evo:



Evo još nešto zanimljivo:

[Vrh] Go down
Hypoxico

Hypoxico


Zodiac : Pisces Broj postova : 91
Birthday : 12.03.1985
Join date : 26.05.2011
Age : 39
Lokacija : Zg

Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D   Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Emptyčet srp 12, 2012 3:44 pm

Nadjoh nešto zanimljivo, brijem da je to s neke kompilacije već sam i zaboravio morao bi naći i poslušati bolje ove grupe:





I nekaj za zajebanciju (8bitno):

[Vrh] Go down
Sponsored content





Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D   Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D - Page 5 Empty

[Vrh] Go down
 
Što trenutno slušate - topic za nabijanje postova :D
[Vrh] 
Stranica 5 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» here goes nothing

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
cro-industrial :: Dnevni boravak :: Glazba-
Forum(o)Bir: